V 18 najboljših kuhinjski darila iz Amazonke, primerni za ambicioznimi vrh kuhar

Ponavadi je najboljši način, da nekoga srca je skozi želodec, ampak za foodie BFF, da se jim pomaga zaloge svojo kuhinjo z dobrotami, da vzamejo naslednji obrok v nove višave. Torej, če sami nekdo na nakupovalni seznam počitnice meni, da je kuhar na domu, je čas, da začnete nakupovanje foror v tem primeru, kuhanje upgift idej je zdaj.

kliknite rastejo pametne vrt self-zalivanje notranji vrt

Naj se učijo od najboljših z virtualnimi razredov strokovnjaki poučujejo v fieldfrom Michelinovo zvezdico označena restavracije s kuharji nagrajene. Različni tečaji pokrivajo o različnih temah, tako da če oni so zainteresirani za bližnjevzhodne bratranca, recepti z južne voh ali iščejo po okrepitvi svoje mesarska spretnosti, tam je seveda, da si bo ljubezen.

Iščete darila za kuharje v tem letnem času? Kot kuhar, I love poroka prijatelji in družino kuhanje orodja. Njena priložnost, da delijo najnovejše kuhinjske pripomočke, ki Ive preizkušen outa € "in celo dobili ideje za kul opremo želim dodati Jordan Winery shrambi. Šest najboljših, cenovno kuhinjskih pripomočkov v mojem nakupovalnem seznamu so prikazane v zgornjem videu, in vsepovsod pregled kratek vsakega in kje kupiti.

Ta izdelek spodbuja kroženje zraka za celo praženje in je toplotno odporen do 500 stopinj. To je v obliki karkoli praženje in bisfenola A in pranje v pomivalnem stroju. Razpoložljivi atPreparas websiteor Amazon za približno 25 $.

Ta alarm je točna, splash dokaz in ima 700-stopinjski maksimalno temperaturo. To bo tudi opozorilo youat 92 decibelswhen ste dosegli želeno temperaturo. Na voljo na ThermoWorks. OMA za $ 59. ThermoWorks Extra Big in glasno Timer je tudi zelo priporočljivo in je na voljo na ThermoWorks. om Fora 29 $.

Če imate kuhar v družini, njena dobra stava, da oni cenijo darilo, ki isfood ali kuhinjo povezano. Vem thatIwould. Ive sestavili seznam mojih najljubših idej darilo za vašo družino kuhar, vključno z darili, da bi vsak ambicioznimi junior kuhar želijo odvije.

Želite poskusiti nove začimbe brez ogromne naložbe? Subscription box RawSpiceBar offers majhnih serijah visoko kakovostnih začimb inspired globalne jedi. Kompleti starta na 6 $ na mesec in tudi priti s kuhinjskih receptov za 3 svetovnih jedi. Boste prejeli tudi informacije o začimb in kulinarično zgodovino vsakega razloga. Njen popoln način, da preizkusite novo za vas začimb in receptov! Primeri preteklih začimb škatle: malezijskih, Memphis, perujski in etiopski.

Eden od mojih najbolj uporabljene kuhanje orodje je theTramontina 6. Qt emajlirane litega železa Dutch Oven. oming v manj kot 50 $, to je najboljši bang za svoj denar. Da ne omenjam, da prihaja v tej čudoviti rdeči barvi! Nizozemski peči imajo toploto zelo dobro in je kot nalašč za izdelavo enolončnice in juhe.

Več super darilo vodniki za asianmombloggers

Pripeljite na počitnicah! Naša november blog karneval ima darilo vodnike iz skrbno upravljanih izdelkov. Pridobite edinstvene ideje darilo od mojih kolegov AsianMomBloggers in uživajo svoj dopust! Dont pozabite vnesti naše izdalo spodaj.

WIN A 100 AMAZON GIFTCARD Â Moji kolegi #AsianMomBloggers in sem združil skupaj izdalo 100 Amazon giftcard na enega od naših srečnih bralcev! Vnesite pomočjo Rafflecopter widget spodaj in se prepričajte, da obiščejo svoje darilo vodnike za še bolj poroka idej!

Upamo, da imate radi izdelke, ki jih priporočamo! Vsi so bili neodvisno naši uredniki izbrali. Samo zato veste, Buzzfeed lahko zbere delež prodaje ali druge kompenzacije od povezav na tej strani, če se odločite za nakupovanje od njih. Oh, in cene FYI so točne in postavke na zalogi od časa objave.

1. pre-dozorel litega železa ponev, saj bo to dodati dodatno globino okus, ki še nikoli niso bili sposobni coax iz svojega navadnega ol 'ponev in se odlično zaskočko na dosegu roke. Imam eno, in moram besedo, hype je zakonit. Ta stvar naredi resno razliko pri kuhanju vse od jajc in zelenjavo za zrezek in ribe in še veliko več IYKYK.

To bo tako, da jih sprašujem, zakaj ste bili oklepa svojih obrabljenih, opraskan do ponve, katerih teflonski slava dni so tudi za njih. Dnevi namakanja, čiščenja in spraševanja, kaj Synthetic Premazi ali kemikalije se pojavljajo v njihovo hrano, so dolgo odšli! Ta stvar očisti Super Easy * brez * mila, ne bo praskal s kovinskimi pripomočki, in to bo še vedno dolgo v prihodnost, če ga ohranijo pravilno začinjeni. Lahko ga celo uporabljajo varno na žaru ali v pečici!

obetavni pregled: ta za'atar je najboljša kakovost, ki sem jo našel. Ugotovil sem tudi, da je ravnotežje Sumac in Thyme prav. To takoj začim, da je moja dolgočasna preparana obroka hrana in jo postavim na moj piščanca, meso, solate, jogurt, ali samo v oljčnem olju â € "V bistvu je vse okus toliko bolje. Zelo priporočam! â € "TC

3. N Authertic japonski žar omaka iz Bahana's To je dobro na v bistvu vse! Ta umamifilirana, Teriyaki-ish omaka, ki jo navdihuje ena ustanovitelja babica, ki se uporablja, in je narejena iz okusnih, čistih sestavin, brez aditivov, konzervansov ali arome. P.. Prav tako prihaja v vroče in pikantne * in * Yuzu arome, kot tudi možnost brez glutena!

obetaven pregled: res dobro izdelan izdelek. To je trmast in odličen, predvidim to trajno že nekaj časa. To je zelo enostaven za uporabo in lahko naredite polnjene burgerje kot tudi redne burgerje. Kupil sem tudi papirne plošče, ker potem lahko kupim mleto goveje meso na prodajo in obliko in zamrznem svoje hamburgerje patties. To prihrani precej denarja, da to storite tako, v nasprotju z nakupom že izdelanih zemeljskih patties, da ne omenjamo okusa je sooooo veliko bolje! â € "Deborah

razmišljal sem o nakupu zraka Fryer . Moj prijatelji so bili njegovi novega instant Vortex Plus 6-in-1 Air Fryer, tako da po branju podobnih povratnih informacij na Amazon, sem se odločil, da je izgledal kot zmagovalec. In to se zgodi, da ga je isto podjetje, ki naredi množico-najljubši instant pot. Mislil sem, da bom uporabljal to napravo predvsem kot letalski zrak cryer, toda kot dodan bonus, lahko tudi peče, žaba, peciva, ponovno toplote in dehidratsko hrano.

Polaropposite OFINFluencer Cookbooks, v Bibijevi kuhinji ponuja bogastvo babice, ki jih je odobril Recepti Ofsouth Aria, Mozambik, Madagaskar, Komori, Tanzania, Kenija, Somalijo in Eritrejo.

Ena polovica zelo japonskega vermikularja jemljejo nizozemsko pečico, funkcija Minui defining je dolgočasna, vendar super. Notranjost pokrova pokrova je laserski rez, da se popolnoma prilega bazi, kar omogoča učinkovito paro pečeno meso in veggies. Poleg tega je velik štedilnik riža.

Made v severu Charleston, Južna Karolina, vse antismithey Cast-Iron Skinlets je časovna kapsula v začetku 20. stoletja. Kjer je nova litega železa pogosto grobo in težko očistiti, so Smitheyjeve steze narejene kot kolektorski vintage.

dobro založena kuhinja naredi srečni kuhar. Nastavite kuhanje navdušenec ali ambiciozni vrhunca v vašem življenju z najbolj vročimi majhnimi napravami, orodji in kuhinjskimi pripomočki. Te kuhinjska darila izločajo iz Amazon, ki predstavljajo najbolj želeni kuhinjski izdelki, da bi čas porabil v kuhinji malo lažje malo zabavno. Da je vse odvisno od perspektive kuharja, ki ga poskušate zadovoljiti.

Ne glede na to, ali greste ven z vrhunskim kuhinjsko posodo, da mama ne bi nikoli sanjala o nakupu sama ali uvedba vaše babice na čudež, ki je instant lonec, ali zrak cvrtja, ne more storiti ni narobe Z daritvijo teh predmetov te počitniške sezone.

Ninja Foodsi Digital Fry, Konvekcijska pečica, Toaster, Cryer Cryer, Flip-Away

Ena skupna skrb Pri dodajanju drugega majhnega aparata na kuhinjo, ne glede na to, kako praktičen, je dragocena nevarna nepremičnina, ki jo bo neizogibno vzela. Zato smo tako navdušeni nad Ninja Foodsi Digital Fry, konvekcijska pečica, Toaster, Air Cryer, ki dobesedno obrne, ko ni v uporabi, za shranjevanje navpično , namesto da vzamete celoten števec. Prepričajte se, da lahko počistite vse stroške omarice. Ima tudi izjemno velike kuhalne zmogljivosti, ki lahko prilega 13-palčni pizza, do 9 rezin toasta, ali 6 piščančjih prsi. Â Ta vsestranska enota lahko zrak prepraži, zračne pečenke, zračni žaru, peciva, bagel, toast, dehidrat, in hrani hrane toplo.

Če je kuhanje navdušenec v vašem življenju, ima kuhinjo naravnost iz revije, verjetno zelo ponosa v svojo kuhinjo in bi še posebej ljubezen, da imajo ta iconic aparat za kavo ponosno na zaslonu . Retro-style 10-skodelica kavo kava ponuja 2020 ugodnosti, kot je digitalni zaslon, filter za kavo za večkratno uporabo, način samodejnega zagona in možnost .

Domači kuharji v kuhinjah Sans Pomivalni stroj, ki so se zrasel, z roko, bo z ročno pridelano, da bodo imeli dodajanje prenosnega pomivalnega stroja, brez priklopa, čeprav se lahko pritrdi na kuhinjsko pipo. Napolnite 5-litrski rezervoar in to je vsa voda, ki je potrebna za dobro izpiranje. Primeren je posode do 12-palcs v premeru in ima pet programov za pranje, vključno s ciklom otroške oskrbe, ki se sanira. Lodge začinjena litega železa,

Lodge je znan po visoki Izvajanju litine iz litega železa, z odličnim zadrževanjem toplote, ki ne zlomi banke. Aspiring kuharji bodo radi poskušali izstopiti iz litega železa, ki je lasten sears, sati, pepe, piščanci, motaise, krompirček ali žar in prehodi iz kuhalne plošče v pečico. Na voljo v številnih velikostih, vendar 10. 5-palčni je odličen za vsakodnevne potrebe kuhanja.

Za tiste nove v svetu instantskega lonca, Duo Nova je priporočljivo za začetnike, in lahko deluje kot sedem različnih naprav v eni napravi: Tlačni štedilnik, počasen štedilnik, štedilnik riža, parnika, hrana toplejši in jogurtni proizvajalec. Velikost 6-quart je kot nalašč za družine ali obroke, vendar so na voljo tudi 3- in 8-quart velikosti, odvisno od vaših potreb.

Le Creusetov izdelki iz litega železa nenehno na vrhu seznamov priložnostnih in strokovnih kuharjev za njegovo brezčasno pritožbo in neprimerljivo toplotno zmogljivost . Zagotovo investicijski del, 5. -Quart je najbolj priljubljena velikost Le Creuset, ki ponuja srčne dele za družine štirih, s prostorom za ostanke.

GELPRO Designer Comfort debela Ergo-Foam Anti-utrujenost Kuhinjska tla

Večina ljudi že ima nože v njihovi kuhinji. Ampak, če imate starega noža ali hodge-palge ročno-me-padce, ki ga arent rezanje več, je verjetno čas za nadgradnjo. Prav tako, če je bil vaš enkrat lep nož uporabljen in zlorabljen in nikoli ostrenje ali ostrenje nepravilnega časa za novega. Dull kuhinjski noži niso samo busmer, da bi seetheyre tudi bolj nevarni kot oster rob britvice. Oster nož je natančnejši, in je manj možnosti, da rezilo zdrsne iz hrane in v prst.

Morda na proračun in opremljanje vaše prve kuhinje. Ker lahko 8-palčni kuharski nož obrnejo 90 rezalnih delovnih mest, lahko stranski šok nalepke kupujejo celoten nož, ki ga dobimo, da dobimo en dober kuharski nož, ki ga lahko uporabite, dokler ne ustvarite več sredstev za izgradnjo vaše kolekcije za jedilni pribor.
Novi prišleki

Dostop do te strani je bil zavrnjen.

Dostop do te strani je bil zavrnjen.

Best domač recept za jabolčno pito iz nič To je najboljši domač jabolčni zavitek je najboljši recept za jabolčno pito boste našli

Kako in Can čežano

Kako in Can čežano

Seznam nekaj najboljših jabolk uporabiti, da bi čežano vključno McIntosh, Jonatana, Gala, in še več. Navodila za mešanje drugo sadje.

Najbolj Arroz Caldo recepti s sestavinami, nutritions, navodili in z njimi povezanih recepti

Najbolj Arroz Caldo recepti s sestavinami, nutritions, navodili in z njimi povezanih recepti

Najbolj Arroz Caldo recepti s sestavinami, nutritions, navodili in z njimi povezanih recepti

Najbolj Avtomati milo Bower NYC

Najbolj Avtomati milo Bower NYC

Ročno vs Avtomati Kateri WC Rešitev je najboljši

Najboljši espresso stroj za začetnike

Najboljši espresso stroj za začetnike

Najboljši avtomatski razpršilnik mila Reddit naprodaj

Naša ekipa strokovnjakov je pregledala na voljo najboljše Avtomati milo, tako da lahko z lahkoto našli najboljše eno za vas varno.

Naša ekipa strokovnjakov je pregledala na voljo najboljše Avtomati milo, tako da lahko z lahkoto našli najboljše eno za vas varno.

Naša ekipa strokovnjakov je pregledala na voljo najboljše Avtomati milo, tako da lahko z lahkoto našli najboljše eno za vas varno.

50 apetitorjev slanina

50 apetitorjev slanina

Bacon Appetitor Croscentes je malo ugrize okusljivosti, ki jih služijo za zapora, počitniške zabave ali kozarec vina, ki so vedno hit

Najboljši izračun hranilne prehrane Bagel DIP

Najboljši izračun hranilne prehrane Bagel DIP

Poskusite to okusno vse, toda Bagel se potopite v jazzovo veggies. Njegova odlična za šolska kosila, da zagotovi, da otroci dobijo tudi veggies

BBQ Kruhovec Sandwich ljubezen in limone

BBQ Kruhovec Sandwich ljubezen in limone

Slowcooked govejega in pikanten omako make turn v svetovno najbolj izpolnjujejo žar sendviči kot nalašč za vaš naslednji vrata prtljažnika ali piknik.

Novi prišleki

Božič 2020 Darilni vodnik Najboljši domači Bar dodatki

Nauči se več

Pogosto gledajo

Kaj je najboljši BaskinRobbins okus

Kaj je najboljši BaskinRobbins okus

Poleg tega je na podlagi raziskave, top deset sladoledne okuse, da bi ljudje najsrečnejši v vrstnem redu so čokolada. Jamoca kavo. Zelo Berry jagode. Rocky Road. Vanilla. Chocolate Chip Cookie Dough. Mint Chocolate Chip. Chocolate Chip.

Vse Philadelphias Essential Žar Tesnila

Vse Philadelphias Essential Žar Tesnila

Naredili smo raziskavo, da vam niste morali. Cosimos Pizza Cafe in Sweet Lucys Smokehouse so na seznamu. Oglejte si, kateri drugi kraji so naredili rez.

Kaj poletje brez naših znanih rebri?

Kaj poletje brez naših znanih rebri?

Kaj poletje brez naših znanih rebri?

100 najbolj priljubljenih goveje jedi na svetu

100 najbolj priljubljenih goveje jedi na svetu

Poiščite nove in zanimive načine za kuhanje govedina v vaši domači kuhinji uporabljajo mleto meso, chuck pečenka in zrezek in začimbe iz vsega sveta.

Goveji Mechado, obstajata dve različici govedine mechado enostavnejši od obeh uporablja goveje briskets rez služijo kosov in druge metode, ki zahtevajo dodatno postopek uporablja debel pusto goveje meso zgornji krog, valjane in povezana s svinjsko maščobo vstavljeno v sredini .

Goveji Mechado, obstajata dve različici govedine mechado enostavnejši od obeh uporablja goveje briskets rez služijo kosov in druge metode, ki zahtevajo dodatno postopek uporablja debel pusto goveje meso zgornji krog, valjane in povezana s svinjsko maščobo vstavljeno v sredini .

Goveji Mechado, obstajata dve različici govedine mechado enostavnejši od obeh uporablja goveje briskets rez služijo kosov in druge metode, ki zahtevajo dodatno postopek uporablja debel pusto goveje meso zgornji krog, valjane in povezana s svinjsko maščobo vstavljeno v sredini .

Pinterest ni več podprt na tem brskalniku IE 6

Pinterest ni več podprt na tem brskalniku IE 6

Njen težko vrh testo dobro pivo. Pobiranje pravo pivo je lahko težavno, čeprav. Tukaj so najboljše pivo za uporabo glede na to kakšen stil ti je všeč.

Pivo parjena Školjke s česnom peresnih tulcev in Lemon

Pivo parjena Školjke s česnom peresnih tulcev in Lemon

Kaj piti s školjkami je odvisno, kako oni kuhana. Tukaj je nekaj predlogov za klasične MOULES marinires, tajski školjke, polnjene školjke in še več.

Gazedibles Birria Buzz

Gazedibles Birria Buzz

Prijava v Facebook začeti skupno rabo in povezovanje s prijatelji, družino in znanci.

Roke dol najboljši Birria v mestnem pregledu Birrieria Zaragoza, Chicago, IL Tripadvisor

Roke dol najboljši Birria v mestnem pregledu Birrieria Zaragoza, Chicago, IL Tripadvisor

Ime restavracije je prižgali zeleno luč za njeno podpis jed, birria, in starejši Reyes rojstni kraj Ocotlan, Mehika.

Uporabljamo piškotke
Piškotke uporabljamo, da zagotovimo najboljše izkušnje na naši spletni strani. Z uporabo spletne strani se strinjate z našo uporabo piškotkov.
Dovoli piškotke.